Mechové panely na míru

MECHOVÉ NÁSTĚNNÉ PANELY 

Mech je nesmírně vděčný materiál. Dodává nevšední výraz každému interiéru a dokonale zapadá do tak oblíbeného eko trendu. Díky plasticitě mechu působí jeho kompozice na stěnách v kombinaci se světlem fantasticky! Mechové stěny se stávají stále oblíbenějšími také kvůli jejich praktickému využití. Odhlučňují a zateplují totiž výborně stěny!


Vážení zákazníci.
Mechové panely si můžete u nás pořídit dvěma způsoby:

1. Mechové panely o rozměru 50 x 50 cm
Na našem e-shopu si je můžete koupit jako běžný hotový produkt. Stačí zvolit typ mechu a počet kusů (Sobí světlý / tmavý, Kopečkový světlý / tmavý, Plochý světlý / tmavý) . Cena v košíku se přepočítá automaticky podle Vámi zvoleného počtu kusů. Cena za dopravu se přepočítá také automaticky.

2. Mechové panely na míru
Panely vyrábíme v jakémkoli tvaru a velikosti dle přání zákazníka. Pokrýváme nejen panely, ale různé předměty. Můžeme Vám vyhotovit Grafický návrh předem. Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na info@mechcentrum.cz, kde prosím blíže specifikujte své přání. Například uveďte typ mechubarvurozměr stěny / obrazu, individuální výřez MDF desky do tvaru pokrytého mechem. Stačí nám poslat fotografie prostoru, do kterého chcete mechy instalovat a rozměry provedení.

mechcentrum_mechovy_panel_Sobi_mech_svetly_3

Mechové panely se dají vsadit do hliníkového profilu různých barev a provedení, tudíž vypadají jako zabudovaný mechový obraz do stěny. Ideální pro větší rozměry.

mechove-panely-fajneokna-Mechcentrum-web6

Mechové panely či stěny nemusíte nijak ošetřovat. Pokud by se stalo, že by stěna byla vystavena vyššímu slunečnímu svitu, může po několika letech mírně vyblednout. Na tento problém však máme pro Vás připravené speciální spreje s přírodním barvivem, které Vaše mechy během chvilky oživí. Zůstanou tak jako živé a krásné až 10 let!

 

mechové stěny panely vzorník kombinací

mechové stěny panely vzorník kombinací plochý a kopečkový mech_1